Αναζήτηση
10
Център, Помещение, 77кв.м, склад, санитарен възел
  • Τύπος ακινήτου
  • Κατάστημα
  • 0
  • Υπνοδωμάτιο
  • 0
  • Μπάνιο
  • 77
  • Περιοχή
Κέντρο, Δωμάτιο, 77τ.μ., αποθήκη, μπάνιο
  • 35,000€

Περιγραφή

Το πρακτορείο "REAL ESTATE COMFORT" πωλεί ένα δωμάτιο στο κέντρο της πόλης, κοντά στο ξενοδοχείο "Credo". Το ακίνητο έχει εμβαδόν 77τ.μ. Αποτελείται από ένα μεγάλο δωμάτιο, χωρισμένο σε δύο μέρη και ένα μπάνιο. Τοποθεσία - υπόγειο, μέρος ενός νεόκτιστου κτιρίου κατοικιών. Κατάλληλο για αποθήκη, γραφείο, γυμναστήριο, σολάριουμ κ.λπ.
№:5171764

Πρόσθετα

Λεπτομέρειες

Ενημερώθηκε στις Απρίλιος 29, 2026 στο 11:42 πμ
  • ID της προσφοράς 264
  • Τιμή 35,000€
  • Τετραγωνική 77
  • Υπνοδωμάτιο 0
  • Δωμάτιο 1
  • Μπάνιο 0
  • Τύπος ακινήτου Κατάστημα
  • Τύπος προσφοράς Πουλάει
  • Έπιπλα Μη επιπλωμένο
  • Τύπος κατασκευής Τούβλο
  • Τιμή ανά τ.μ. 455