кв. ”Асеновец” – продава парцел с лесен достъп
- 28,000лв.
Описание
Агенция ”ИМОТИ КОМФОРТ” Ви предлага парцел намиращ се в кв. ”Асеновец” близо до Електротехникума. Достъпа е лесен в района има постоянно живущи. Трайно предназначение на територията: Урбанизирана.
Ще получите безплатна консултация и съдействие за успешното финансиране и финализиране на сделката при най-добрите условия, като ще получите оферти от няколко банки, така ще сравните, прецените и изберете според Вашите нужди и желания.
Друга безплатна услуга, която получават нашите клиенти е: смяната на партидите за: ток, вода, топлофикация, кадастър, данъчно.
Това Ви спестява време и усилия, защото искаме дълготрайни взаимоотношения с Вас и държим, да бъдете щастливи от Вашият избор на Агенция и имот.
За всички обяви на агенция ”ИМОТИ КОМФОРТ”, заповядайте на нашия сайт: www.imotikomfort.com или ни последвайте във facebook.
Екстри
Детайли
Обновен на февруари 19, 2025 в 2:22 pm-
ID на оферта 934
-
Цена 28,000лв.
-
Квадратура 774
-
Тип имот Парцел
-
Вид оферта Продава
-
Цена кв.м. 36